Telif Hakkı

Ziyaret etmekte olduğunuz iş bu web sitesi ve web sitesi içinde düzenlemiş olan tüm eserler ARTI SANAT EĞİTİM VE KÜLTÜR DERNEĞİ-BURSAna ait olup, anılan web sitesinin kullanımı ile ilgili şartlar aşağıda belirlenmektedir.

ARTI SANAT EĞİTİM VE KÜLTÜR DERNEĞİ-BURSA, internette yer alan bu web sitesi bilgilerinin söz konusu tarihte gerçeği yansıtması için makul tüm gayreti göstermiştir.

Buna bakılmaksızın, ARTI SANAT EĞİTİM VE KÜLTÜR DERNEĞİ-BURSA hipertext linkler ve doğrudan ya da dolaylı olarak ARTI SANAT EĞİTİM VE KÜLTÜR DERNEĞİ-BURSA web sitesi üzerinden kullanılan diğer özellikler de dahil olmak üzere Web Sitesi Bilgileri ile ilgili zımnen veya sarih olarak hiçbir beyan veya garantide bulunmamaktadır.

ARTI SANAT EĞİTİM VE KÜLTÜR DERNEĞİ-BURSA herhangi bir bildirimde bulunmaksızın her zaman değişiklik ve düzeltme yapma hakkını saklı tutmaktadır. Web Sitesi Bilgilerinde yer alan bilgiler ışığında verilecek kararlar ile ilgili tüm sorumluluk, sayfayı ziyaret eden kişiye aittir. ARTI SANAT EĞİTİM VE KÜLTÜR DERNEĞİ-BURSA kendi web sitesine veya herhangi bir web sitesi bilgisine girilmesi veya bunların kullanımından doğabilecek doğrudan, dolaylı, özel, sonuç niteliğindeki ya da diğer tür kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Bu web sitesinde yer alan bilgiler kapsamlı değildir. Göstermiş olduğumuz çabalara rağmen, bu bilgiler kesin, güncellenmiş olmayabilir veya herhangi bir durumdaki koşullara uyarlanamıyor olabilir. Bu web sitesinde olabilecek herhangi bir yanlışlık, eksiklik veya ihmalden dolayı sorumluluk ARTI SANAT EĞİTİM VE KÜLTÜR DERNEĞİ-BURSAna atfedilemez. Bu web sitesinde yer alan bilgiler ışığında vereceğiniz kararlar ile ilgili tüm sorumluluk, tamamıyla tarafınıza ait olacaktır. ARTI SANAT EĞİTİM VE KÜLTÜR DERNEĞİ-BURSA, işbu web sitesinde yer alan bilgilere girilmesinden veya bunların kullanımından doğabilecek doğrudan, dolaylı, özel, sonuç niteliğindeki ya da diğer tür kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmeyecektir.

İşbu web sitesi, web sayfasında yazılı tüm sayfalar, fotoğraflar, dizaynlar, resimler ve fikri hak mülkiyet ve korumasına tabi olan her türlü olan eserin telif hakkı ARTI SANAT EĞİTİM VE KÜLTÜR DERNEĞİ-BURSAna aittir. Bu sitede yer alan ve yer alacak makaleler, şiirler, fıkralar, oyunlar, masallar, fotoğraflar, resimler ve animasyonlar ARTI SANAT EĞİTİM VE KÜLTÜR DERNEĞİ-BURSAndan izni alınmaksızın kullanılamaz.

Kullanıcıların yolladığı materyalleri, ARTI SANAT EĞİTİM VE KÜLTÜR DERNEĞİ-BURSA yayınlama hakkına sahiptir.

Web sayfasında yer alan isim, marka ve logolar tescilli markalar olup, ARTI SANAT EĞİTİM VE KÜLTÜR DERNEĞİ-BURSAna ait olup, izinsiz olarak kullanılamaz.

Web sitesine girdiğiniz zaman kendinize kopya alabilirsiniz. Bilgi indirme esnasında ve kişisel amaçlar makul olduğu sürece daha sonra kullanmak üzere bu web sitesindeki bilgileri basabilirsiniz. Ticari ve çıkar amaçlı kullanım kesinlikle yasaktır.

Kesin ve yazılı iznimiz olmadan ana sayfa dışında başka bir sayfaya, bu siteyi veya başka bir bağlantıyı ekleyemezsiniz.

Herhangi bir hiperlink kullanımı bizim web sitemize ulaşabilmek için girdiğiniz başka bir web sitesinin veya bizim web sitemizden girdiğiniz başka bir web sitesinin içeriğinden ARTI SANAT EĞİTİM VE KÜLTÜR DERNEĞİ-BURSA sorumlu olmayacaktır.


> Haberler


> LinklerResim

Ebru

Keman

Gitar

Fotoğrafçılık

İngilizce

Çamurdan Heykel

Yaratıcı Drama

Sosyal Etkinlikler

THM Korosu


Ana Sayfa Gizlilik Taahhüdü Telif Hakkı İletişim